studia w anglii Spędź niesamowity weekend nad jeziorem Tylko aktualne propozycje! https://helphoo.com/pl/ praca opieka niemcy bez języka

Konsekwencje prawne

Lip 9, 2017 przez

Konsekwencje prawne

Media społecznościowe to od dłuższego już czasu bardzo popularne środki komunikacji pomiędzy ludźmi. Jednocześnie ułatwiają one codzienny kontakt bliskim osobom i sprawiają, że kontakt ten może stać się bardzo powierzchowny i pozbawiony wszelkich emocji. Jest to bardzo przykra sytuacja, która dotyka coraz większej ilości osób w społeczeństwie. Równie popularne w mediach społecznościowych są komentarze wyrażające pogardę lub nawet agresję, przez co osoby, których te słowa dotyczą czują złość lub ogromny smutek.

 

Choć czasem wydaje nam się, że jesteśmy w internecie bezkarni nie jest to prawda. Warto więc wiedzieć jakie jest twoje IP i zdawać sobie sprawę, że jeśli popełnimy czyn zabroniony, zostaniemy odnalezieni przez organy ściągania i umożliwi to poniesienie przez nas konsekwencji prawnych. Obrażanie w internecie innych osób jest bardzo przykre i jednocześnie rodzi nienawiść i agresję w kolejnych osobach. Szarzenie pogardy jest niewskazane i przypisuje się to jako cechę osobom, którym nie wiedzie się w życiu i szukają taniej rozrywki w internecie i nie czują, że jest to złe i karalne.

 

Podobne

Tagi

http://activekids.edu.pl/